*** Penzion Na Rozcesti /ubytovanie Janov nad Nisou

Penzion Janov nad Nisou Na Rozcesti
Ubytovanie Penzion Na Rozcestí je umiestnený v nadmorskej výške 650 m nad morom v obci Janov nad Nisou na severe Čiech uprostred Jizerských hôr. Janov nad Nisou leží na brehoch riečky Biela Nisa a je významným rekreačným strediskom. Penzion Na Rozcestí ponúka ubytovanie so stravovaním v reštaurácii s vyhlásenou kuchyňou a ľudovými cenami.

Penzion Na Rozcestí Jizerské hory ubytování :
Celková kapacita ubytovania je 32 lôžok v 8mi dvoch až šiestich-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, na izbách je TV.

Janov nad Nisou penzión Na Rozcestí reštaurácia :
Stravovanie vo vlastnej reštaurácii (raňajky-obedy-večere). V čase raňajok, obedov a večerí je v reštaurácii zakázané fajčiť. K dispozícii je aj záhradné posedenie s grilom.

Na Rozcestí Penzion a restaurant Janov nad Nisou služby :
Parkovanie pri objekte, príchod k objektu aj v zimných mesiacoch. WIFI bezdrôtové pripojenie k internetu v celom objekte ZDARMA. Zabezpečia tu pre Vás exkurzie - miestna skláreň a výroba bižutérie, zapožičanie horských bicyklov, lyží a snowboardov. Možnosť ubytovať sa aj so svojimi domácimi miláčikmi.

Dovolenka na horách Janov nad Nisou penzión ubytovanie Na Rozcestí okolie :
Priamo naproti penzionu je samoobsluha. Autobusová zastávka MHD sa nachádza 30m od penziónu (smer Jablonec, Bedřichov). Široká sieť cyklistických trás - Jizerská magistrála. Penzion je 1,5 km od lyžiarskych stredísk Severák a Bedřichov. Jablonec nad Nisou - 5 km, ponúka múzeum skla a bižutérie, rozhľadňa Petřín, priehrada Mšeno cca 1 km, zimný štadión, mestská hala, mestský bazén s aquaparkom, kryté tenisové haly. Rozhliadne - Královka, Černá Studnice, Bramberk, Kopanina, Štěpánka.
Penzion Janov nad Nisou Na Rozcesti - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Janov nad Nisou Na Rozcesti - hotel má reštauráciuPenzion Janov nad Nisou Na Rozcesti - hotel má vináreňPenzion Janov nad Nisou Na Rozcesti - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Janov nad Nisou Na Rozcesti - Recepcia poskytuje zmenárenské službyPenzion Janov nad Nisou Na Rozcesti - možnosť pripojenia na internetPenzion Janov nad Nisou Na Rozcesti - k dispozícii letná terasaPenzion Janov nad Nisou Na Rozcesti - k dispozícii kavareňPenzion Janov nad Nisou Na Rozcesti - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Janov nad Nisou Na Rozcesti - krytý bazén v hoteliPenzion Janov nad Nisou Na Rozcesti - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Janov nad Nisou Na Rozcesti - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Janov nad Nisou Na Rozcesti - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Janov nad Nisou Na Rozcesti - Izby s vlastnou toaletou